Kdo jsme

BURZA

Nový systém kurzů a deseti nových velkých výhod při studiu cizích jazyků

Kvalitní jazyková výuka s rozšířeným výběrem kurzů a možností studia

VSTUPTE NA BURZU

Rok 1990 – 2022

32 let první

Výhoda pro současnost: Nemusíme investovat do know how,know how roste s námi.

Lingua centrum H.E. je zcela první soukromá jazyková škola vzniklá na území ČR i Československa

Začínali jsme,když nikdo druhý nebyl.Vše co jsme dělali,dělali jsme jako první.

Od té doby vzniklo mnoho jiných a dobrých jazykových škol,nových a zajímavých učebních

systémů.Každá škola ale nakonec řeší ty stejné otázky,problémy,záruky.Různě.A různě úspěšně.

Nebo jen některé z možných.Rozhodli jsme se shrnout zkušenosti z dvaatřicetiletého vývoje nabídky a poptávky a zkoncentrovat vše nejdůležitější do nového systému.Některé inovace a záruky jsou opět zcela nové.Představujeme je opět jako první na území ČR. Tentokrát navíc se zkušenostmi z práce s více než půl milionem našich dosavadních zákazníků v zádech.Systém Burza kurzů,možností a nabídek násobí pozici zákazníka jako spokojeného výběrčího.Něco dostává nově,něco zjednodušeněji a tím pádem účinněji.

OD LÉTA 2022

PĚT ZÁRUK

Garance zahájení jakéhokoliv kurzu ihned po přihlášení nebo nejpozdějido jednoho měsíce

Výběr z pěti možností jak se učit svůj kurz.Ten stejný kurz 5x jinak a platba až po výuce.

Jistota výuky ve své úrovni znalostí podle vlastních potřeb

Ukázková hodina ve všech kurzech

Vyber si podle peněženky. Více různých cen

PĚT INOVACÍ