Home
Kurzy pro veřejnost
Individuální výuka

Individuální výuka

„Od Valparaíso až po Bogotá, je one to one to nájlépši“

Citát generálního ředitele jednoho z nadnárodních potravinových řetězců,který se k nám šel učit češtinu,aby lépe porozuměl svým zaměstnancům.

A skutečně,on tehdy narážel na své zkušenosti s mezinárodním jazykovým řetězcem Berlitz i na nabídky všech škol jemu blízkému Jihoamerickému kontinentu a vůbec na všeobecně uznávaný fakt,že individuální výuka je nejzajímavější – nejlepší – a nejefektivnější způsob učení se vůbec.

Metod jak se rychle nebo zázračně dobře naučit cizí jazyk již komerční svět v oblasti cizích jazyků poznal a zná spousty.Mnoho škol má své zaručené postupy a ty propaguje.Pouze jediný přístup ale v dějinách pedagogiky nepoznal svého konkurenta.Je to Individuální kurz.

Individuální kurz je kurz,kde pedagogický čas je 100% ně využíván jen pro daného studenta,kde je zaručena 100% přímá zpětná vazba a kde student přesně ví,co dostává a může si to i sám regulovat.

Vítězí často i základní úvaha,že je lépe si připlatit za individuální kurz,než se dělit o svůj čas,být závislý na docházce nebo úrovni chápání druhých či jejich pokročilosti.

Ceník:

1×90 minut500 Kč
1×60 minut350 Kč